Choď na obsah Choď na menu
 


 Klub mladých priateľov poľovníctva "Bagár-Cabaj" 23.5.2009

Obrázok

 

Rok ubehol ako voda a minuloročné predsavzatie sa stalo skutočnosťou. Náš krúžok sa rozrástol o siedmich nových členov, čo nám umožnilo postaviť na tohtoročnom okresnom kole KMPP až tri družstvá ako jedinému poľovnému združeniu v okrese.

Súťaž sa konala v krásnom prostredí poľovného združenia "Bagár-Cabaj". K správnej atmosfére bezpochyby napomohlo aj krásne počasie a pohodová nálada medzi jednotlivými členmi družstiev.

Ešte pred úvodom som na tvárach chalanov videl veľké odhodlanie, chuť dokázať, že každá jedna hodina krúžku mala zmysel a snahu dosiahnuť v každej disciplíne maximum. Po úvodnom príhovore organizátorov súťaže sa rozbehli družstvá k jednotlivým stanovištiam a súťaž sa mohla začať.

Tak ako to už v živote býva, chalani sa museli popasovať so zložitejšími aj jednoduchšími disciplínami, no záverečné hodnotenia dopadli nad naše očakávania.

Družstvo Alekšince I v zložení: Danko Moravec, Patrik Moravec a Patrik Krivošík, skončilo na peknom druhom mieste.

V tesnom závese na treťom mieste skončilo družstvo Alekšince II v zložení: Simon Pleva, Matúš Pleva a Dominik Mokošák.

Našim vekovo najmladším bolo družstvo Alekšince III v zložení: Erik Košťál, Samko Bako, Marek Bako a Andrej Vašš, ktoré obsadilo v konkurencii dvanástich tímov krásne šieste miesto.

Obrázok

 

Bola nám udelená aj špeciálna cena, ktorú získal celkovo najmladší súťažiaci Samko Bako. Dokonalým zavŕšením peknej spoločenskej akcie bolo príjemné posedenie pri chutnom guláši, ktorý všetkým veľmi chutil.

Budem sa opakovať ale záverom by som chcel opäť úprimne poďakovať všetkým chalanom za ich čas a snahu, ktorú krúžku venovali a neskôr v súťaži zúročili. Touto cestou by som chcel mojim mladým priateľom poľovníctva popriať prázdniny plné zážitkov, nových dobrodružstiev, ktoré si v septembri na prvej hodine krúžku veľmi rád vypočujem, možno aj za prítomnosti nových členov.

Lesu a lovu zdar.

 

                              

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Bagár - Cabaj 2009

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.